Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Jak wpływa na nas autostrada A1? Wypełnij ankietę

Data publikacji: 2014-01-14, Data modyfikacji: 2014-01-14
A A AWydrukDrukuj  
 

Żory przystąpiły do realizacji partnerskiego projektu, którego celem jest określenie wpływu autostrady A1 na gminy zlokalizowane wzdłuż niej, a także określenie możliwych kierunków rozwoju.

 

Istotnym elementem badań będą ankiety przeprowadzane wśród naszych mieszkańców, dzięki którym których chcielibyśmy pozyskać informacje o tym, jak budowa autostrady A1 wpłynęła na funkcjonowanie Żor i mieszkańców naszego miasta, organizacji pozarządowych oraz firm, jak i całego obszaru zlokalizowanego w jej sąsiedztwie.

 

Ankiety są anonimowe, a udzielone odpowiedzi posłużą jedynie do celów badawczych.

Wypełnioną ankietę prosimy odesłać w wersji elektronicznej na adres: sir@slaskie.pl lub oddać osobiście w Urzędzie Miasta Żory, al. Wojska Polskiego 25, pokój 107 (I piętro) w terminie do 31 stycznia 2014 roku.

 

W przypadku pytań proszę o kontakt pod numerem telefonu: 32 4348 215 lub 32 4348 255. Osobą odpowiedzialną jest Iwona Kapustka.

 

 

Ankieta przeprowadzana jest w ramach projektu pn. „Diagnoza potencjału rozwojowego obszaru funkcjonalnego zlokalizowanego wzdłuż autostrady A1 na terenie subregionu zachodniego województwa śląskiego”, który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna. Środki te przyznane zostały w ramach „Konkursu dotacji na działania wspierające jednostki samorządu terytorialnego w zakresie planowania miejskich obszarów funkcjonalnych” ogłoszonego przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego.

 

 

 

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2007-2013

 

 

 

UM Żory, Źródło artykułu: www.zory.pl, Autor zdjęć: UM Żory
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Żory – miasto na prawach powiatu położone w województwie śląskim, zajmujące powierzchnię 64,64 km². Jedno z miast Rybnickiego Okręgu Węglowego. 

  Do żorskich zabytków zaliczają się między innymi: Budynek Szkoły Muzycznej, gotycki kościół parafialny pw. św. Apostołów Filipa i Jakuba z XV wieku, Figura św. Jana Nepomucena na Rynku, plebania z XIX wieku, domy z XIX wieku (ul. Bramkowa 1, Dolne Przedmieście 5, ul. Dworcowa 1, ul. Wodzisławskiej 111) czy kapliczka przy ul. Rybnickiej z XIX wieku w dzielnicy Rowień.

  Przez Żory przebiega autostrada A1 oraz DK 81.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola